Beach

Country Collection
Beach
Dodaj do listy życzeń
5 849,00 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)

Zestaw wypoczynkowy BEACH

Zestaw Beach jest jednym z najbardziej lubianych i najczęściej kupowanych kompletów z naszej oferty. Obszerny i praktyczny komplet składający się z kanapy narożnikowej, czterech puf i stolika pozwoli Państwu na spokojne i wygodne spędzanie czasu w gronie rodzinnym. Atrakcyjna cena i wysoka jakość to krótki opis zestawu Beach. Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałego syntetycznego rattanu wzmocnione aluminiową konstrukcją, która zapewnia stabilność i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia. Rattan jest tworzywem cechującym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo jest odporny na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia rattanu sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe. Poszewki składają się w 100% z poliestru, wypełnienia z gąbki. Zestaw przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły produktu
BEACH
  • 2x dwuososbowa kanapa technorattanowa
  • 1x element narożnikowy
  • 1x stół ze szklanym blatem
  • 4x puf
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  • stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu
DOŚWIADCZAJ MEBLI W NOWYM WYMIARZE - Z NASZĄ TECHNOLOGIĄ 3D!
Aby móc korzystać z naszej imponującej funkcji rozszerzonej rzeczywistości, potrzebujesz tylko swojego smartfona.
URUCHOM 3D

* Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych wymiarów produktu.

DOŚWIADCZ WIRTUALNIE!
Umieść nasze meble wirtualnie w swoim ogrodzie i zobacz, jak będą wyglądać w Twojej przestrzeni zewnętrznej. Bez zgadywania - wypróbuj teraz i doświadczaj realistycznego zakupu mebli ogrodowych!
ROZPOCZNIJ DOŚWIADCZENIE

* Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych wymiarów produktu.

Country Collection
ODKRYJ
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY