Tinea XL

Modern Collection
Tinea XL
Dodaj do listy życzeń
8 299,00 zł
RCD8 499,00 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Materiały
Stelaż:
Poszewka:
Termin dostawy
Finansowanie
Tinea XL
Tinea XL Tinea XL Tinea XL

Komfortowy zestaw do jadalni

W przypadku wygodnego zestawu stołowego Tinea XL wygoda jest najwyższym priorytetem. Zestaw składa się łącznie z ośmiu foteli ustawianych jeden na drugim w celu łatwego przechowywania oraz rozsuwanego stołu ze zdejmowanym blatem ze szkła ceramicznego. Jest to szkło niezwykle łatwe w pielęgnacji, osadzone bezpośrednio w aluminiowej ramie. W razie potrzeby można rozłożyć stół w kilku prostych krokach. Praktyczny rozkładany stół to jedna z absolutnych specjalności, bez której wkrótce nie będziesz chciał się obejść.

Fotele wykonane z wodoodpornej tkaniny tekstylnej

Ramy foteli i stołu są wykonane z aluminium w kolorze srebrnoszarym natomiast siedzenia z tekstylenu. Jest to odporna na rozdarcia i elastyczna tkanina wykonana z włókna syntetycznego pokrytego PVC. Jest bardzo łatwa w pielęgnacji i zapewnia przyjemny chłód podczas siedzenia nawet w upalne dni. Ciesz się latem na tarasie w domu. Funkcjonalny zestaw stołowy ARTELIA oferuje w rozmiarach L, XL i XXL.

Szczegóły produktu
TINEA XL
  • 1x Stół rozkładany
  • 8x tekstylne krzesło / krzesło może być piętrowane
  • Produkt podobny do wizualizacji
  • Blat stołu: zdejmowany szklany blat w optyce ceramicznej (szary)
Obejrzyj produkt w widoku 360 stopni
Mebel - tak indywidualny jak jego właściciel
Drag image to spin
Modern Collection
ODKRYJ
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY