Mikado Swing Dining M

Stainless Collection
Mikado Swing Dining M
Dodaj do listy życzeń
5 399,99 zł
RCD6 529,00 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Materiały
Stelaż:
Poszewka:
Termin dostawy
Finansowanie

Wygodny zestaw na beztroskie letnie dni

Przytulny stół Mikado Swing Dining M z kolekcji Stainless Collection idzie w parze z funkcjonalnością i wyglądem. Tutaj można zjeść posiłki, przeczytać dobrą książkę, lub po prostu cieszyć się wolnym czasem. Zestaw składa się z okrągłego stołu i czterech wygodnych krzeseł z aplikacjami z drewna tekowego na podłokietnikach. Okrągły blat wykonany jest również z drewna tekowego z certyfikatem FSC i nadaje zestawowi naturalny urok.

Połączenie stali nierdzewnej z liną i elementami drewnianymi

Ramy okrągłego stołu i wygodne krzesła wykonane są z wysokiej jakości, błyszczącej stali nierdzewnej. Stanowi to miły kontrast do ciepłych aplikacji teakowych. Oczywiście, drewno to posiada również certyfikat FSC. Pokrycie krzesła wykonane jest z ciemnoszarej liny co zapewnia wysoki poziom komfortu siedzenia. Plecionka jest odporna na warunki atmosferyczne, przepuszcza powietrze i jest lekko elastyczna. Nawet w wysokich temperaturach zapewnia komfort siedzenia.

Szczegóły produktu
MIKADO SWING DINING M
  • 1x stół
  • 4x krzesło z podłokietnikami
  • stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu
  • Produkt podobny do wizualizacji
  • Prosimy wziąć pod uwagę, że elementy plecione nie są wykonane z wodoodpornego materiału i muszą być chronione przed wilgocią i opadami.

Stainless Collection
ODKRYJ
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY