Mikado Dining M

Stainless Collection
Mikado Dining M
Dodaj do listy życzeń
4 499,99 zł
RCD7 429,00 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Materiały
Stelaż:
Poszewka:
Termin dostawy
Finansowanie
Mikado Dining M
Mikado Dining M Mikado Dining M

Wygodny zestaw idealny na beztroskie lato

Przytulny zestaw Mikado Dining M z kolekcji Stainless Collection idzie w parze z funkcjonalnością i wyglądem. Tutaj można spożyć posiłki, przeczytać dobrą książkę lub po prostu cieszyć się wolnym czasem. Zestaw składa się z okrągłego stołu i czterech wygodnych krzeseł z aplikacjami tekowymi na podłokietnikach. Okrągły blat wykonany jest również z drewna tekowego z certyfikatem FSC i nadaje zestawowi naturalny urok.

Połączenie stali nierdzewnej z elementami drewnianymi i rope

Ramy okrągłego stołu i wygodnych krzeseł wykonane są z wysokiej jakości, błyszczącej stali nierdzewnej. Stanowi to miły kontrast do ciepłych aplikacji teakowych. Oczywiście, drewno to posiada również certyfikat FSC. Pokrycie krzesła wykonane z ciemnoszarej plecionki zapewnia wysoki poziom komfortu siedzenia. Plecionka jest odporna na warunki atmosferyczne, przepuszcza powietrze i jest elastyczna. Nawet w wysokich temperaturach zapewnia wygodne uczucie siedzenia.

Poszycie zestawu wykonane jest w 100% z poliakrylu, a materiał wypełniający to gąbka.

Szczegóły produktu
MIKADO DINING M
  • 1x stół
  • 4x krzesło z podłokietnikami
  • stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu
  • Produkt podobny do wizualizacji
  • Prosimy wziąć pod uwagę, że elementy plecione nie są wykonane z wodoodpornego materiału i muszą być chronione przed wilgocią i opadami.

Obejrzyj produkt w widoku 360 stopni
Mebel - tak indywidualny jak jego właściciel
Drag image to spin
Stainless Collection
ODKRYJ
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY