Emma Dining M

Baltic Collection
Emma Dining M
Dodaj do listy życzeń
8 329,99 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Materiały
Stelaż:
Poszewka:
Termin dostawy
Finansowanie

Zestaw wypoczynkowy EMMA M

Wszechstronny minimalizm Obszernyy zestaw wypoczynkowy, który dzięki przemyślanej konstrukcji umożliwia wszechstronne wykorzystanie i ustawienie poszczególnych elementów tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Łączy w sobie funkcjonalność oraz ciekawy wygląd. Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałego syntetycznego rattanu wzmocnione aluminiową konstrukcją, która zapewnia stabilność całej konstrukcji i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia. Rattan jest tworzywem cechującym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo jest odporny na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia rattanu sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe. Poszewki składają się w 100% z poliestru, wypełnienia z gąbki.
Szczegóły produktu
EMMA DINING M
  • 1x kanapa dwuosobowa z oparciem z lewej strony
  • 1x kanapa dwuosobowa z oparciem z prawej strony
  • 1x element narożnikowy
  • 1x technorattanowy stół ze szklanym blatem (szkło bezodpryskowe)
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  • stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu
  • W zestawie znajdują sie 4x nóżki: 2x o wysokości 70 cm w celu dostosowania wysokości jako stołu do jadalni oraz 2x o wysokości 36 cm jeśli stół ma służyć jako stolik kawowy.
Obejrzyj produkt w widoku 360 stopni
Mebel - tak indywidualny jak jego właściciel
Drag image to spin
Baltic Collection
ODKRYJ
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY