Napoli

City Collection
Napoli
Dodaj do listy życzeń
3 849,00 zł
RCD6 079,00 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Materiały
Stelaż:
Poszewka:
Czas dostawy
Finansowanie
Napoli
Napoli Napoli Napoli Napoli Napoli

Napoli

Zestaw mebli Napoli stwarza w ogrodzie przestrzeń do odpoczynku aż dla ośmiu osób.  Do jednego ze stolików dołączone są ławki z oparciami do drugiego bez. Zarówno stoliki jak i ławki są bardzo solidne. Nie pojawią się na nich uszkodzenia nawet przez lata intensywnego użytkowania. 
Mogą być stosowane zarówno latem bezpośrednio w ogrodzie jak i zimą w oranżerii.  Można przy nich odpoczywać, pracować, jeść i bawić się.  Meble są bardzo funkcjonalnie, można je dowolnie układać.
W przypadku niewielkich domowych przyjęć czy spotkań z przyjaciółmi przy grillu zestaw Napoli sprawdza się idealnie.  Stoły pokryte są bezpiecznym i odpornym na uszkodzeniem mechaniczne szkłem.  Napoli to świetna opcja zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Gwarantujemy, że nie pożałujesz tego wyboru! Dodatkowo zestaw ten zalicza sie do linii Cube Design cechującej się łatwościa chowania poszczególnych elemntów w innych, dzieki czemu mozliwe jest duża oszczędność miejsca. Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałego syntetycznego technorattanu wzmocnione aluminiową konstrukcją, która zapewnia stabilność i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia. Technorattan jest tworzywem cechującym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo jest odporny na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia technorattanu sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe.   Poszewki składają się w 100% z poliestru, wypełnienia z gąbki.
Szczegóły produktu
NAPOLI
  • 1x kanapa dwuosobowa
  • 2x siedzisko bez podłokietników
  • 1x stolik ze szklanym blatem (szkło bezodpryskowe)
  • 2x puf
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
Obejrzyj produkt w widoku 360 stopni
Mebel - tak indywidualny jak jego właściciel
Drag image to spin
City Collection
ODKRYJ
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY