Ceres Relax S

Ceres Relax S
Dodaj do listy życzeń
4 499,99 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Materiały
Stelaż:
Poszewka:
Termin dostawy
Finansowanie
Ceres Relax S
Ceres Relax S Ceres Relax S Ceres Relax S

Elegancki zestaw stołowy wykonany z technorattanu

5-częściowy zestaw stołowy Ceres Relax S elegancko i klasycznie wtapia się w przestrzeń zewnętrzną. Grupa stołów z kolekcji New Classics składa się z kwadratowego stołu oraz czterech foteli, z których każdy posiada regulowane oparcie. Szlachetna wiklina na powierzchni stołu jest chroniona przezroczystą szklaną płytą, dzięki czemu można łatwo usunąć zabrudzenia wilgotną szmatką.

Regulowane oparcie dla więszkego komfortu

Stół i krzesła mają solidną ramę z aluminium i pokrycie z rattanu w kolorze szary melanż. W części bocznej znajduje się zatrzask, za pomocą którego można obsługiwać regulowane oparcie - dzięki czemu krzesła można wykorzystać zarówno do posiłków, jak i do wypoczynku. Lekkie poduszki na siedzisku i plecach zapewniają maksymalny komfort. Ekskluzywny zestaw do jadalni Ceres Relax z kolekcji New Classics jest dostępny w rozmiarach S, M, L, XL i XXL.

Poszycie zestawu wykonane jest w 100% z poliakrylu, a materiał wypełniający to gąbka.

Szczegóły produktu
CERES RELAX S
  • 1x stół blat ze szkła bezodpryskowego
  • 4x fotel z możliwością regulacji wysokości oparcia
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  • stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu
  • W oparciach, w celu wzmocnienia konstrukcji, zastosowano elementy stalowe. Pomimo wysokiej jakości wykonania, nie można wykluczyć, że w zależności od wpływu warunków atmosferycznych, mogą one rdzewieć. Przy całorocznym użytkowaniu zestawu na zewnątrz zale
  • Produkt podobny do wizualizacji
Obejrzyj produkt w widoku 360 stopni
Mebel - tak indywidualny jak jego właściciel
Drag image to spin
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY