Valentino L

RCD10 579,00 zł
9 699,00 zł
łącznie z podatkiem łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Dodaj do listy życzeń
Galeria produktu
Valentino L
Valentino L Valentino L Valentino L Valentino L Valentino L valentino_funktionsclip_liege-verstellbar valentino_funktionsclip_klettverschluss valentino_funktionsclip_beistelltisch-hocker valentino_funktionsclip_stellvarianten

Valentino L– klasa sama w sobie

Nasz najnowszy projekt pochodzący prosto z naszej pracowni designerskiej. Po tygodniach ciężkiej pracy, w końcu możemy go Państwu zaprezentować. Dzięki użyciu szklanych aplikacji w połyskującej czarnej powierzchni uzyskaliśmy prestiżowy efekt zewnętrzny. Kombinacja czerni i szarości oddaje luksusowy charakter tego kompletu a mimo to udało się nam jednocześnie zachować to co najważniejsze w meblach ogrodowych: komfort siedzenia i wypoczynku. Dzięki wygodnym poduszkom siedziskowym i oparciowym gwarantujemy Państwu wygodę użytkowania przez długie lata. Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałego aluminium, które zapewnia stabilność i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu użytkowania. Aluminium jest tworzywem cechującym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo jest odporne na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiane na zewnątrz, a łatwość czyszczenia aluminium sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe. Poszewki składają się w 100% z poliakrylu wypełnienia z gąbki.
Dostawa i wymiary
  • 2x kanapa dwuosobowa z półką
  • 1x element narożnikowy
  • 1x stolik ze szklanym blatem / Pokrycie w zestawie
  • 1x fotel
  • poduszki dekoracyjne (małe jaśki) nie znajdują się w zestawie
  • zestaw przeznaczony jest do samodzielnego montażu
  • Produkt podobny do wizualizacji

  • Wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia oraz szklane blaty są w zestawie
Twoje meble ogrodowe cyfrowo i z bliska
Czy wybrany przeze mnie nowy zestaw mebli zmieści się na moim tarasie? Teraz możesz umieścić swoje meble ogrodowe wirtualnie w swoim własnym otoczeniu przed ich zakupem. Jest to łatwe dzięki funkcji AR za pomocą kamery smartfona lub tabletu.
*les dimensions peuuvent être légèrement différentes de celles du produit réel.
Material Proben

Próbki materiałów

Meble ogrodowe ARTELIA - przekonaj się sam!

Przegląd naszych materiałów

Nasze próbki
Artelia Logo

Uzyskaj informacje tutaj na następujące tematy:

Informacje o produkcie
Instrukcje bezpieczeństwa
Jakość naszych produktów

Więcej informacji tutaj