Saida L

Ilios Collection
Saida L
Dodaj do listy życzeń
4 499,99 zł
RCD9 049,00 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Materiały
Stelaż:
Poszewka:
Termin dostawy
Finansowanie

Klasyczny zestaw wypoczynkowy wykonany z aluminium i polywood

Komfortowy zestaw wypoczynkowy Saida L z kolekcji Ilios emanuje niepowtarzalnym urokiem. Zestaw składa się dwóch z 3-osobowych sof i prostokątnego stolika kawowego. Ramy wykonane z wytrzymałego aluminium są w kolorze białym. Podłokietniki mają podkładki z materiału imitującego drewno - Polywood . Ta sama powierzchnia Polywood znajduje się również na stole. Sofy mają poduchy z wygodną tapicerką w modnym szarym kolorze.

Oprócz klasycznego wyglądu, zestaw wypoczynkowy z kolekcji Ilios może również przekonać dzięki swojej funkcjonalności. Zestaw ma solidną aluminiową ramę. Dzięki wytrzymałej powierzchni polidrewnianej prostokątny stolik kawowy jest szczególnie łatwy w pielęgnacji, dzięki czemu nawet rozlane napoje nie pozostawiają żadnych śladów.

W ARTELII otrzymujesz zestaw Saida w trzech różnych rozmiarach. Sam zdecyduj, który zestaw pasuje do Twojej strefy na świeżym powietrzu i do twojego życia.

Poszycie siedziska wykonane jest w 100% z poliakrylu, a materiał wypełniający to gąbka.

Szczegóły produktu
SAIDA L
  • 2x kanapa trzyosobowa
  • 1x stolik z płytą z Polywood
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  • Produkt podobny do wizualizacji
Obejrzyj produkt w widoku 360 stopni
Mebel - tak indywidualny jak jego właściciel
Drag image to spin
Ilios Collection
ODKRYJ
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY