Boreas M

Boreas M Zestaw siedzeniowy Artelia24.pl K13514

Boreas M

Zestaw siedzeniowy Ceny zaczynają się od
3 999,00 zł
z VAT, darmowa dostawa*
Dostawa i wymiary produktu
Kolor Cena Dostępność:
czarny3 999,00 złDostępny
brązowy3 999,00 złDostępny
szary postrzępiony3 999,00 złDostępny
biały3 999,00 złProdukt dostępny od 27 kwietnia 2018

Zamów darmowe próbki materiału!Widok 360°

Kliknij, żeby zobaczyć zestaw z każdej strony
0%

  Cechy Produktu

  Boreas M

  Zestaw Boreas M

  Znakomicie prezentujący się zestaw mebli przy którym wygodnie może usiąść 8 osób. Doskonały zarówno na wyjątkowy obiad w gronie rodzinnym jak i wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Praktyczny i szalenie nowoczesny zestaw, który znalazł uznanie w gronie licznych kupujących. Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałego syntetycznego rattanu wzmocnione aluminiową konstrukcją, która zapewnia stabilność i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia. Rattan jest tworzywem cechującym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo jest odporny na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia rattanu sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe. Poszewki składają się w 100% z poliestru, wypełnienia z gąbki.
  Cechy Produktu

  Kolor technorattanu

  Dzięki generatowi kolorów mają Państwo możliwość zestawienia każdego rodzaju technorattanu z danego kompletu ogrodowego z dowolnym kolorem poszewek z naszej oferty. Wystarczy kliknąć po lewej stronie i wybrać kolor technorattanu a następnie po prawej stronie wybrać kolor poszewki.

  Prosimy czekać, trwa ładowanie...
  Boreas M
  Kolor Kolor poszewki
  Poszewka Dodatkowe poszewki
  https://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/boreas_m/farbgenerator/boreas_m_polyrattan_black_pillowcase_cream.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/boreas_m/farbgenerator/boreas_m_polyrattan_brown_pillowcase_cream.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/boreas_m/farbgenerator/boreas_m_polyrattan_grey_pillowcase_cream.jpg https://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/boreas_m/farbgenerator/boreas_m_polyrattan_black_pillowcase_black.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/boreas_m/farbgenerator/boreas_m_polyrattan_black_pillowcase_green.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/boreas_m/farbgenerator/boreas_m_polyrattan_black_pillowcase_red.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/boreas_m/farbgenerator/boreas_m_polyrattan_black_pillowcase_orange_2.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/boreas_m/farbgenerator/boreas_m_polyrattan_black_pillowcase_grey.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/boreas_m/farbgenerator/boreas_m_polyrattan_black_pillowcase_turquoise.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/boreas_m/farbgenerator/boreas_m_polyrattan_black_pillowcase_blue.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/boreas_m/farbgenerator/boreas_m_polyrattan_black_pillowcase_purple.jpg

  Dostawa i wymiary produktu

  • 1x stół blat ze szkła bezodpryskowego
  • 4x fotel
  • 4x puf
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  Cechy Produktu

  Recenzje klientów

  Oceń ten produkt jako pierwszy


  Właściwości

  Powrót do strony produktu