Zestaw 2 foteli Bariya

Country Collection
Zestaw 2 foteli Bariya
Dodaj do listy życzeń
2 999,99 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Materiały
Stelaż:
Poszewka:
Termin dostawy
Finansowanie

Zestaw dwóch foteli rattanowych BARIYA

Dzięki rozkładanym wygodnym oparciom w fotelach można wygodnie odpocząć. To idealne rozszerzenie produktów z grupy BARIYA w kolorze beżowym. Pokrycia w zestawie.

Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu fotele ogrodowe z wytrzymałego syntetycznego technorattanu wzmocnione aluminiową konstrukcją, która zapewnia stabilność i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia. Technorattan jest tworzywem cechującym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo jest odporny na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia technorattanu sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe.

Poszewki składają się w 100 % z poliakrylu, wypełnienia z gąbki.
Szczegóły produktu
ZESTAW 2 FOTELI BARIYA
  • 2x fotel
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  • W oparciach, w celu wzmocnienia konstrukcji, zastosowano elementy stalowe. Pomimo wysokiej jakości wykonania, nie można wykluczyć, że w zależności od wpływu warunków atmosferycznych, mogą one rdzewieć. Przy całorocznym użytkowaniu zestawu na zewnątrz zale
Obejrzyj produkt w widoku 360 stopni
Mebel - tak indywidualny jak jego właściciel
Drag image to spin
Country Collection
ODKRYJ
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY