Serpentes M

Już od 4 399,00 zł
łącznie z podatkiem łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Dodaj do listy życzeń
Galeria produktu
Serpentes M
Serpentes M Serpentes M

Zestaw leżaków SERPENTES M

Specjalnie zaprojektowane leżaki z zestawu SERPENTES M dzięki specjalnym kształtom, eleganckiej sylwetce i modnemu designowi umożliwiają relaks na najwyższym poziomie. Dodatkowo są bardzo wygodne do przechowywania i zajmują mało miejsca. Dzięki swoim właściwościom SERPENTES M to synonim luksusu i wygody. Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałego syntetycznego rattanu wzmocnione aluminiową konstrukcją, która zapewnia stabilność i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia. Rattan jest tworzywem cechującym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo jest odporny na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia rattanu sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe. Poszewki składają się w 100% z poliestru, wypełnienia z gąbki.

W przypadku tego produktu mamy do czynienia z powlekanym proszkowo stalowym stelażem. Pomimo wysokiej jakości wykonania, nie można wykluczyć, że pod wpływem warunków atmosferycznych, konstrukcja może rdzewieć. W celu uniknięcia tego zaleca się, przy całorocznym użytkowaniu zestawu, zastosowanie pokrowca ochronnego.
Dostawa i wymiary
  • 2x leżak
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  • W przypadku tego produktu mamy do czynienia z powlekaną proszkowo konstrukcją stalową. Pomomo wysokiej jakości wykonania, nie można wykluczyć, że w zależności od wpływu warunków atmosferycznych, konstrukcja może rdzewieć. Przy całorocznym użytkowaniu zestawu na zewnątrz zaleca się zastosowanie ochronnego pokrowca.
  • 184x66x56 cm
Obejrzyj produkt w widoku 360 stopni
Mebel - tak indywidualny jak jego właściciel
Drag image to spin
Material Proben

Próbki materiałów

Meble ogrodowe ARTELIA - przekonaj się sam!

Przegląd naszych materiałów

Nasze próbki
Artelia Logo

Uzyskaj informacje tutaj na następujące tematy:

Informacje o produkcie
Instrukcje bezpieczeństwa
Jakość naszych produktów

Więcej informacji tutaj