O NAS

Jeżeli szukacie Państwo wyposażenia do ogrodu, dużego balkonu lub tarasu, meble ogrodowe marki ARTELIA stanowią optymalne rozwiązanie zarówno pod wzgledem funkcjonalności jak i designu. Ale to nie wszystko. Nasze meble z rattanu są nie tylko praktyczne ale również po prostu przyjemne w użytkowaniu.

W dzisiejszych czasach nie trzeba chyba przedstawiać zalet zakupów w sklepie internetowym, wystarczy wygodnie zająć miejsce przed komputerem, zapoznać się z ofertą i dokonać zakupu. Nic prostszego. Nasza firma przywiązuje szczególną wagę do dokładności w opisie i wizualizacji oferowanych produktów. Dlatego nie kupujecie Państwo przysłowiowego „kota w worku“ tylko dokładnie to co jest widoczne na ekranie – towar z najwyższej półki.
Naszą ofertę staramy się zawsze zaprezentować w najbardziej przejrzysty sposób tak aby odzwierciedlić prezentowanymi zdjęciami faktyczny wygląd sprzedawanej rzeczy. Ze względu na szczególną dbałość o wizualną stronę naszych produktów – design oraz trwałość, nasze produkty mają ponadczasowy charakter.

Wszystko to sprawia, że meble, które sprzedajemy, pozwolą Państwu cieszyć oczy przez wiele lat.

Klient nasz Pan!

Perfekcyjna obsługa każdego klienta to dla nas priorytet, dlatego od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:30 pod numerem telefonu 616429352 działa nasze Centrum Obslugi Klienta, które zostało stworzone w trosce o klienta, żeby zapewnić Państwu serwis oraz doradztwo na najwyższym europejskim poziomie.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych towarów, wystarczy zadzwonić lub też napisać email na adres: biuro@artelia24.pl.

Błyskawiczna wysyłka, fachowa wiedza oraz szybki serwis

Nie ma nic cenniejszego w życiu niż czas. Dlatego natychmiast po otrzymaniu zapłaty za towar, przekazujemy pakiet spedycji tak żeby został dostarczony w możliwie najkrótszym czasie.

Jesteśmy ekspertami w swojej branży, dlatego mają Państwo pewność, że po drugiej stronie znajduje się osoba fachowo przygotowana do udzielenia Państwu niezbędnych informacji oraz pomocy. W naszym interesie leży Państwa zadowolenie, gdyż tylko w ten sposób można zbudować wiarygodne relacje biznesowe.