Delilah

Classics Collection
Delilah
Dodaj do listy życzeń
7 599,00 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Materiały
Stelaż:
Poszewka:
Czas dostawy
Finansowanie

Zestaw wypoczynkowy DELILAH

Zestaw DELILAH to połączenie klasycznego wyglądu i funkcjonalności z nowoczesnym designem. Jest to najmniejszy z grupy mebli aluminiowych ale i tak pozwala na kompaktowe i wszechstronne zagospodarowanie każdego wnętrza. Bardzo popularny zestaw, znajdujący zastosowanie na każdej powierzchni. Umożliwia różnorodne konfiguracje w zależności od liczby osób i okoliczności. Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałego aluminium, które zapewnia stabilność i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu użytkowania. Aluminium jest tworzywem cechującym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo jest odporne na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiane na zewnątrz, a łatwość czyszczenia aluminium sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe. Poszewki składają się w 100% z poliakrylu wypełnienia z gąbki.
Szczegóły produktu
DELILAH
  • 1x kanapa trzyosobowa z możliwością regulacji wysokości oparcia
  • 1x kanapa dwuosobowa ze schowkiem
  • 1x element narożnikowy ze schowkiem
  • 1x technorattanowy stół ze szklanym blatem (szkło bezodpryskowe)
  • 2x puf
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  • Prosimy wziąć pod uwagę, że schowki na poduchy nie są wykonane z wodoodpornego materiału i muszą być chronione przed wilgocią i opadami. Zalecamy zastosowanie pokrowca ochronnego.
Obejrzyj produkt w widoku 360 stopni
Mebel - tak indywidualny jak jego właściciel
Drag image to spin
Classics Collection
ODKRYJ
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY