Ceres Relax M

Ceres Relax M
Dodaj do listy życzeń
6 149,00 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)
Materiały
Stelaż:
Poszewka:
Czas dostawy
Finansowanie

Zestaw rattanowy do jadali Ceres Relax M

Elegancki zestaw stołowy Ceres Relax M z kolekcji New Classics oferuje miejsce dla sześciu osób. Składa się z prostokątnego stołu z przezroczystym szklanym blatem oraz sześciu foteli, z których każdy posiada regulowane oparcie. Regulacja pochylenia oparcia odbywa się za pomocą zatrzasku w bocznej części fotela. Ten szlachetny wykonany z rattanu jest idealny na przytulny posiłek na świeżym powietrzu - miejsce dające Komfort.

Regulowane oparcie dla więszkego komfortu

Ramy są wykonane z wytrzymałego aluminium, a powierzchnie pokryte są szarym rattanem. Powierzchnia stołu jest wyposażona w łatwą w pielęgnacji przezroczystą płytę szklaną, z której można łatwo usunąć okruchy i inne zabrudzenia. Siedzisko i regulowane oparcie wyposażone są w jasne poduszki. Ciesz się latem w pełni. Wygodny zestaw do jadalni Ceres Relax z nowej kolekcji Classics jest dostępny w rozmiarach S, M, L, XL i XXL.

Poszycie zestawu wykonane jest w 100% z poliakrylu, a materiał wypełniający to gąbka.

Szczegóły produktu
CERES RELAX M
  • 1x stół blat ze szkła bezodpryskowego
  • 6x fotel z możliwością regulacji wysokości oparcia
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  • stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu
  • W oparciach, w celu wzmocnienia konstrukcji, zastosowano elementy stalowe. Pomimo wysokiej jakości wykonania, nie można wykluczyć, że w zależności od wpływu warunków atmosferycznych, mogą one rdzewieć. Przy całorocznym użytkowaniu zestawu na zewnątrz zale
  • Produkt podobny do wizualizacji
Obejrzyj produkt w widoku 360 stopni
Mebel - tak indywidualny jak jego właściciel
Drag image to spin
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY