Mavinia S

Mavinia S Zestaw technorattanowy Artelia24.pl K1051A

Mavinia S

Zestaw technorattanowy Ceny zaczynają się od
2 799,00 zł
z VAT, darmowa dostawa*
Dostawa i wymiary produktu
Technorattan Cena Dostępność:
czarny2 799,00 złDostępny
brązowy2 799,00 złDostępny
szary postrzępiony2 799,00 złDostępny

Zamów darmowe próbki materiału!Widok 360°

Kliknij, żeby zobaczyć zestaw z każdej strony
0%

  Cechy Produktu

  Mavinia S

  Zestaw wypoczynkowy MAVINIA S

  Wszechstronny minimalizm Mały zestaw wypoczynkowy, który dzięki przemyślanej konstrukcji umożliwia wszechstronne wykorzystanie i ustawienie poszczególnych elementów tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Łączy w sobie funkcjonalność oraz ciekawy wygląd. Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałego syntetycznego rattanu wzmocnione aluminiową konstrukcją, która zapewnia stabilność całej konstrukcji i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia. Rattan jest tworzywem cechującym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo jest odporny na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia rattanu sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe. Poszewki składają się w 100% z poliestru, wypełnienia z gąbki.
  Cechy Produktu

  Kolor technorattanu

  Dzięki generatowi kolorów mają Państwo możliwość zestawienia każdego rodzaju technorattanu z danego kompletu ogrodowego z dowolnym kolorem poszewek z naszej oferty. Wystarczy kliknąć po lewej stronie i wybrać kolor technorattanu a następnie po prawej stronie wybrać kolor poszewki.

  Prosimy czekać, trwa ładowanie...
  Mavinia S
  Technorattan Kolor poszewki
  Poszewka Dodatkowe poszewki
  https://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/mavinia_uk/farbgenerator/mavinia_uk_polyrattan_black_pillowcase_cream.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/mavinia_uk/farbgenerator/mavinia_uk_polyrattan_brown_pillowcase_cream.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/mavinia_uk/farbgenerator/mavinia_uk_polyrattan_grey_pillowcase_cream.jpg https://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/mavinia_uk/farbgenerator/mavinia_uk_polyrattan_black_pillowcase_black.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/mavinia_uk/farbgenerator/mavinia_uk_polyrattan_black_pillowcase_green.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/mavinia_uk/farbgenerator/mavinia_uk_polyrattan_black_pillowcase_red.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/mavinia_uk/farbgenerator/mavinia_uk_polyrattan_black_pillowcase_orange_2.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/mavinia_uk/farbgenerator/mavinia_uk_polyrattan_black_pillowcase_grey.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/mavinia_uk/farbgenerator/mavinia_uk_polyrattan_black_pillowcase_turquoise.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/mavinia_uk/farbgenerator/mavinia_uk_polyrattan_black_pillowcase_blue.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/mavinia_uk/farbgenerator/mavinia_uk_polyrattan_black_pillowcase_purple.jpg

  Warianty ustawień


  Prosimy czekać, trwa ładowanie...
  Warianty ustawień
  Warianty ustawień
  Warianty ustawień

  Dostawa i wymiary produktu

  • 1x element środkowy
  • 2x element narożnikowy
  • 1x puf
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  • Poduszki dekoracyjne dostępne są oddzielnie
  Cechy Produktu

  Recenzje klientów

  Oceń ten produkt jako pierwszy


  Właściwości

  Powrót do strony produktu