Alivera XL

Alivera XL Lounge Artelia24.pl K21893

Alivera XL

Lounge Ceny zaczynają się od
7 999,00 zł
z VAT, darmowa dostawa*
Dostawa i wymiary produktu
Technorattan Cena Dostępność:
czarny7 999,00 złProdukt dostępny od 27 kwietnia 2018
brązowy7 999,00 złProdukt dostępny od 27 kwietnia 2018
szary postrzępiony7 999,00 złProdukt dostępny od 27 kwietnia 2018

Zamów darmowe próbki materiału!Widok 360°

Kliknij, żeby zobaczyć zestaw z każdej strony
0%

  Cechy Produktu

  Alivera XL

  Zestaw wypoczynkowy Alivera XL

  Klasyczny i praktyczny Zestaw Alivera to połączenie klasycznego wyglądu i funkcjonalności z nowoczesnym designem. Dzięki swoim gabarytom pozwala na kompaktowe i wszechstronne zagospodarowanie każdego wnętrza. Bardzo popularny zestaw, znajdujący zastosowanie szczególnie w większych pomieszczeniach. Umożliwia różnorodne konfiguracje w zależności od liczby osób i okoliczności. Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałego syntetycznego rattanu wzmocnione aluminiową konstrukcją, która zapewnia stabilność i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia. Rattan jest tworzywem cechującym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo jest odporny na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia rattanu sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe. Poszewki składają się w 100% z poliakrylu wypełnienia z gąbki.
  Cechy Produktu

  Kolor technorattanu

  Dzięki generatowi kolorów mają Państwo możliwość zestawienia każdego rodzaju technorattanu z danego kompletu ogrodowego z dowolnym kolorem poszewek z naszej oferty. Wystarczy kliknąć po lewej stronie i wybrać kolor technorattanu a następnie po prawej stronie wybrać kolor poszewki.

  Prosimy czekać, trwa ładowanie...
  Alivera XL
  Technorattan Kolor poszewki
  Poszewka Dodatkowe poszewki
  https://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/alivera_xl/farbgenerator/alivera_xl_polyrattan_black_pillowcase_cream.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/alivera_xl/farbgenerator/alivera_xl_polyrattan_brown_pillowcase_cream.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/alivera_xl/farbgenerator/alivera_xl_polyrattan_grey_pillowcase_cream.jpg https://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/alivera_xl/farbgenerator/alivera_xl_polyrattan_black_pillowcase_black.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/alivera_xl/farbgenerator/alivera_xl_polyrattan_black_pillowcase_green.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/alivera_xl/farbgenerator/alivera_xl_polyrattan_black_pillowcase_red.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/alivera_xl/farbgenerator/alivera_xl_polyrattan_black_pillowcase_orange_2.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/alivera_xl/farbgenerator/alivera_xl_polyrattan_black_pillowcase_grey.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/alivera_xl/farbgenerator/alivera_xl_polyrattan_black_pillowcase_turquoise.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/alivera_xl/farbgenerator/alivera_xl_polyrattan_black_pillowcase_blue.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/alivera_xl/farbgenerator/alivera_xl_polyrattan_black_pillowcase_purple.jpg

  Dostawa i wymiary produktu

  • 3x fotel narożnikowy
  • 3x fotel środkowy
  • 1x fotel
  • 1x puf
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  • 1x stolik blat ze szkła bezodpryskowego
  • Poduszki dekoracyjne dostępne są oddzielnie
  Cechy Produktu

  Shop The Look

  Recenzje klientów

  Oceń ten produkt jako pierwszy


  Właściwości

  Powrót do strony produktu