Alfa Dining

Baltic Collection
Alfa Dining
Dodaj do listy życzeń
7 649,99 zł
RCD13 279,00 zł
łącznie z podatkiem, łącznie z wysyłką (Na terenie kraju)

Zestaw wypoczynkowy ALFA L

Design i elastyczność Zestaw wypoczynkowy ALFA L został zaprojektowany z myślą by cieszyć wyglądem i elastycznością. To Państwo decydują o konstelacji poszczególnych elementów zestawu i ustawiają go dowolnie, tak aby w możliwie najlepszy sposób spełniał swoje zadania. Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałego syntetycznego technorattanu wzmocnione aluminiową konstrukcją, która zapewnia stabilność całej konstrukcji i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia. Technoattan jest tworzywem cechującym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo jest odporny na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia rattanu sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe. Poszewki składają się w 100% z poliakrylu, wypełnienia z gąbki.
Szczegóły produktu
ALFA DINING
  • 2x część środkowa
  • 3x element narożnikowy
  • 1x fotel technorattanowy
  • 1x technorattanowy stół ze szklanym blatem (szkło bezodpryskowe)
  • 1x stolik z płytą z Polywood
  • wszystkie przedstawione na zdjęciach pokrycia znajdują się w zestawie
  • stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu
  • W zestawie znajdują sie 4x nóżki: 2x o wysokości 70 cm w celu dostosowania wysokości jako stołu do jadalni oraz 2x o wysokości 36 cm jeśli stół ma służyć jako stolik kawowy.
DOŚWIADCZAJ MEBLI W NOWYM WYMIARZE - Z NASZĄ TECHNOLOGIĄ 3D!
Aby móc korzystać z naszej imponującej funkcji rozszerzonej rzeczywistości, potrzebujesz tylko swojego smartfona.
URUCHOM 3D

* Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych wymiarów produktu.

DOŚWIADCZ WIRTUALNIE!
Umieść nasze meble wirtualnie w swoim ogrodzie i zobacz, jak będą wyglądać w Twojej przestrzeni zewnętrznej. Bez zgadywania - wypróbuj teraz i doświadczaj realistycznego zakupu mebli ogrodowych!
ROZPOCZNIJ DOŚWIADCZENIE

* Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych wymiarów produktu.

Baltic Collection
ODKRYJ
Material
Material
ODKRYJ NASZE
MATERIAŁY

Nasze materiały, powierzchnie i tkaniny są najwyższej jakości i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Starannie je wybraliśmy i dostosowaliśmy tak, aby harmonijnie ze sobą współgrały i tym samym uzupełniały całościowy obraz.

MATERIAŁY