Rondino

Rondino Technorattanowy zestaw narożnikowy Artelia24.pl K1057B

Rondino

Technorattanowy zestaw narożnikowy Ceny zaczynają się od
5 999,00 zł
z VAT, darmowa dostawa*
Dostawa i wymiary produktu
Technorattan Cena Dostępność:
brązowy okrągły5 999,00 złProdukt dostępny od 2 marca 2018
naturalny5 999,00 złDostępny

Zamów darmowe próbki materiału!Widok 360°

Kliknij, żeby zobaczyć zestaw z każdej strony
0%

  Cechy Produktu

  Rondino

  Zestaw wypoczynkowy RONDINO

  Zestaw RONDINO to imponujący gabarytymim, stylowoy i wieloczęściowy zestaw mebli technorattanowych tworzący półokrągłą konstrukcję. Naturalny kolor i eleganckie kształty stanowią o wyrafinowanym charakterze tego zestawu. Odrobina luksusu dla Państwa w czasie każdego posiłku. Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałego syntetycznego rattanu wzmocnione aluminiową konstrukcją, która zapewnia stabilność i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia. Rattan jest tworzywem cechującym się niezywkłą trwałością i wytrzymałością, dodatkowo jest odporny na chlor oraz substancje zawarte w kremach i olejkach do opalania przez co znakomicie sprawdza się na powierzchniach przybasenowych. Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia rattanu sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe. Poszewki składają się w 100% z poliestru, wypełnienia z gąbki.
  Cechy Produktu

  Kolor technorattanu

  Dzięki generatowi kolorów mają Państwo możliwość zestawienia każdego rodzaju technorattanu z danego kompletu ogrodowego z dowolnym kolorem poszewek z naszej oferty. Wystarczy kliknąć po lewej stronie i wybrać kolor technorattanu a następnie po prawej stronie wybrać kolor poszewki.

  Prosimy czekać, trwa ładowanie...
  Rondino
  Technorattan Kolor poszewki
  Poszewka Dodatkowe poszewki
  https://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/rondino/farbgenerator/rondino_polyrattan_brown_round_pillowcase_cream.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/rondino/farbgenerator/rondino_polyrattan_natur_round_pillowcase_cream.jpg https://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/rondino/farbgenerator/rondino_polyrattan_brown_round_pillowcase_black.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/rondino/farbgenerator/rondino_polyrattan_brown_round_pillowcase_green.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/rondino/farbgenerator/rondino_polyrattan_brown_round_pillowcase_red.jpghttps://www.artelia24.pl/media/furnitures_artelia/rondino/farbgenerator/rondino_polyrattan_brown_round_pillowcase_grey.jpg

  Dostawa i wymiary produktu

  • 2x dwuososbowa kanapa technorattanowa
  • 1x element narożnikowy
  • 1x fotel technorattanowy
  • 1x stół ze szklanym blatem
  • Dostawa obejmuje 7 poduszek oparciowych i wszystkie siedzeniowe przedstawione na zdjęciach
  • poszewki dekoracyjne nie znajdują się w zestawie
  • Parasol dostępny oddzielnie
  Cechy Produktu

  Recenzje klientów

  Oceń ten produkt jako pierwszy


  Właściwości

  Powrót do strony produktu